Köşe Yazarları ve Haberler

Haberler ve Degiler
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 7,6 MB
  • Sürüm 3.2.03
  • Dil Türkçe
  • Geliştirici qoshe apps
Gündeme dair köşe yazılarını takip etmek için Köşe Yazarları ve Haberler mobil uygulamasının özel hazırlanan içeriklerinden faydalanabilirsiniz.

Spor, ekonomi, sağlık, kültür, sanat, yaşam gibi kategoriler şeklinde düzenlenen Köşe Yazarları ve Haberler mobil uygulaması Türkiye'de bulunan bir çok gazetenin içeriklerini akıllı cep telefonunuza getiriyor. Özel köşe yazılarını okuyarak gündem hakkında bilge kişiler tarafından yapılan yorumları değerlendirebilirsiniz.

Gün içerisinde gazete alıp okumaya vaktiniz olmuyorsa Köşe Yazarları ve Haberler mobil uygulamasını Android  cep telefonunuza ya da tablet kullanıyorsanız tabletinize indirebilirsiniz. Kullanımı oldukça kolay olan bu muhteşem uygulama sizlere geniş bir alan sunuyor. Her konu hakkında yüzlerce kaynak üzerinden bilgi alabilirsiniz. Uygulama içerisinde yer alan köşe yazılarına emoji ekleyerek eğlenebilir ya da yorum yaparak yazan kişi ile iletişime geçebilirsiniz. 

Gazeteler bölümünde sabitleme özelliği ile tercihiniz olan gazetelere en üstte yer verebilme seçeneğinden yararlanın. Kolay okuma sistemi sayesinde gözlerinizi yormadan okuma yapabilirsiniz. Yazı puntosunu ya da temasını değiştirebilirsiniz. Bunların yanı sıra gece modu sayesinde gözleriniz yorulmadan okuma yapacağınız bir sistem sunuyor. Gündem hakkında yazılan yazılara ücretsiz ulaşmak için sizde Köşe Yazarları ve Haberler mobil uygulamasını değerlendirin. 

Köşe Yazarları ve Haberler indir